Hollywood Jack’s Bar & Restaurant opinie

Niektórzy nigdy się nie nauczą.

Po niesławnym Punkcie G. oraz Barrel House już dawno hula wiatr, projekt ewidentnie się nie powiódł. Pomijając wpadki marketingowe jak na przykład błędy ortograficzne w szyldzie, okropne grafiki czy filmy reklamowe z wstawkami (znakami wodnymi) to były miejsca, które serwowały niesmaczne jedzenie, co dosadnie wyraziła klientela omijając te lokale szerokim łukiem. Niejednokrotnie mijałem to miejsce widząc jak obsługa smętnie popala papierosy na schodach, kiedy na przeciwko tętni życie i czeka się na stolik nawet w poniedziałek. (aktualnie na rogu znajduje się bistro K. Shellera) Także udział w wydarzeniach typu Burger Contest nie przyniósł sławy, wprost przeciwnie, wielu uprzedziło się do tych miejsc jeszcze bardziej. Tym bardziej nie dziwi, ze oba lokale szybko zmieniły szyld.

Jaki jest teraz kielecki Hollywood?

Hollywood to miejsce, które przed pojawieniem się lokali typu Bó Burger, John Burg czy Burger i C.O. słynął z burgerów (ponoć to był także lokal muzyczny, chociaż nie przyszło mi nigdy sprawdzić). To lokal i marka, która pozytywnie zaznaczyła się na gastronomicznej mapie Kielc. Do tej pory mam znajomych, którzy wzdychają do swoich wspomnień związanych ze sławnymi hamburgerami z Hollywood. Czasy się zmieniają, konkurencja nie śpi. Jaki jest teraz Hollywood na rogu Leonarda i Wesołej?

Hollywood z ul. Wesołej oszczędza.

Niestety, widać że właściciel nie wyciągnął lekcji z poprzednich niepowodzeń. Co prawda nie przyszło mi jeszcze spróbować burgerów (co na pewno zrobię) ale na pierwszy rzut oka widać, że po pierwsze:

  • zamiast skupić się na jednym, dwóch daniach, zarządzający próbują powielić w znacznym stopniu menu z Punktu G.
  • Hollywood oszczędza na materiałach marketingowych tak samo jak poprzednicy. Okropne, odpychające zdjęcia, brak pomysłu na prowadzenie działań w social mediach, brak strony www
  • Teraz ta restauracja składa się z dwóch oddzielnych lokali. Nie bardzo rozumiem takiego zabiegu ale może ma to jakiś głębszy sens.

Jest słabo. Tak słabo, jak pod szyldami poprzedników.

Niektórzy nigdy się nie nauczą…

1.8/5 - (5 votes)