Pizzeria Fast w Kielcach gości od dawna, specjalizuje się głównie w budżetowych plackach skierowanych, jak się wydaje, do studentów. Przede wszystkim, komunikacja marketingowa opiera się na promocjach, zniżkach i akcjach cenowych. Pizzy próbowałem kilka razy mocno zdesperowany, tylko wtedy, kiedy inne lokale były pozamykane, a Fast czynny jest do godziny 24 co należy bezwzględnie zaliczyć do zalet tego miejsca. Ciasto za każdym razem było gumowate, składniki nie grzeszyły jakością, ale jak podkreśla sama Pizza Fast: każdy ma swój gust:) No cóż, nie bez powodu pizzeria dawno wyłączyła możliwość ocen na Facebooku.

pizzeria fast opinieWłaściciel nie boi się także pokazać swojej twarzy, do stopnia, aż jest to przesada. Nie każdy baner musi być opatrzony naszym wizerunkiem, Panie Jacku, warto też pamiętać o proporcjach:)

Na duży plus na pewno należy dodać czas dostawy, który rzadko przekracza 40 minut. W tych “lepszych” pizzeriach w Kielcach należy poczekać niemal 90 minut.

I tyle jeśli chodzi o zalety, na oficjalnym profilu firmy króluje przaśność i stockowe zdjęcia, oczywiście poza główną postacią właściciela, wszystkie są absolutnie od czapy.

Teraz gwóźdź programu, który zainspirował mnie do tego wpisu, zdjęcie ze znakiem wodnym. Nie tylko jest to obciach ze względu na estetykę, ale też naruszenie prawa.

Do artykułu odniósł się sam zainteresowany wyjaśniając, że fotografie były zakupione, a jedynie błąd spowodował, że zostały umieszczone materiały ze znakiem wodnym, tym samym uznajemy sprawę za niebyłą.

pizza fast kielce

Pozdrawiamy Pizzę Fast.

 

2.2/5 - (10 votes)