Z czego słyną Kielce? Ze scyzoryków, kantorów oraz kebabów. O jednym z tych ostatnich będzie ten wpis. Jakie są kebaby każdy wie. Jedne lepsze, drugie gorsze, zazwyczaj mięso jest od jednego, dwóch dostawców. Wyróżnikiem jest sos, sałatki no i świeżość podanych składników. Żadna filozofia.

Halo Kebab- opinia

Tym bardziej wydawałoby się, że coś można spitolić. Oj, jakże się myliłem. W tym wpisie pominę jakość serwowanych dań, Halo Kebab jest jednym z wielu w Kielcach, smakuje zwłaszcza po grubszej imprezie, na trzeźwo absolutnie nie wyróżnia się w negatywny jak pozytywny sposób.

Po raz kolejny mamy przykład kradzieży zdjęć. Halo Kebab nie stać na własne fotografie, w związku z czym nie widzą problemu, aby skopiować cudze zdjęcia w celu zachęcenia do wypróbowania WŁASNYCH potraw. Jak to wygląda? Pomijając aspekt prawa autorskiego, to trochę tak, jakby Ford wykorzystał materiały Toyoty, aby promować swoje samochody. Zupełny brak logiki.

Halo Kebab nie tylko wykorzystuje bezprawnie materiały, ale też unika odpowiedzialności. Na próbę reakcji ze strony autorów, konto, które odważyło się odezwać, zostało zablokowane, brak możliwości skontaktowania się bezpośrednio. Pozostaje mieć nadzieję, że kancelarii prawnych właściciele lokalu nie postanowią zlekceważyć.

Pozostali autorzy fotografii na razie nie odezwali się, być może reakcja nastąpi wkrótce. Patologie dotyczące “użyczania” należy bezwzględnie piętnować, nie widzę powodu, dlaczego ktoś miałby inwestować swój czas, pieniądze, aby stworzyć coś, co przynajmniej odrobinę wyróżni się, aby następnie lokal z kebabami, bez skrupułów, kopiować cudzą pracę.

Oto sporne fotografie:

kebab Halo kielcehalo kebab kradzież zdjęćkebab kielce

UPDATE:

Halo Kebab nie przestaje kraść zdjęć. Po raz kolejny, autor kulinarnego bloga może zobaczyć swoje prace na fanpage naszych ulubieńców. Ciekawe, kiedy w końcu przyjdzie im zapłacić za notoryczne naruszanie praw autorskich.

słabe jedzenie i złodzieje fotografii

najgorszy-kebab-w-kielcach

 

1.6/5 - (9 votes)